Kronikë

Emri/ Atentati në Milot, humb jetën 28-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:09 - 22/07/22 |
Opi Nion

Ka humbur jetën Klisman Preçi i cili sot ra pre e një atentati në Milot të Kurbinit ku gjithashtu mbeti i plagosur Ylli Brahimi.

Preçi pak muaj më parë i shpëtoi një atentati, ndërsa sot autorë e kanë qëlluar para banesës së Brahimit.

Të dy u transportuan në spital, por i riu nuk mundi të mbijetonte dhe ka shkuar i pajetë te Trauma./Opinion.al

Pas