Kronikë

Emri/ 43-vjeçari qëllon me thikë dy vëllezër të mitur në Sarandë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:28 - 24/04/22 |
Opi Nion

Të tjera detaje janë zbardhur lidhur me plagosjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë.

Mësohet se një 43-vjeçar i identifikuar si Ibrahim Duda ka plagosur me thikë 2 vëllezër të mitur.

Mësohet se njëri prej tyre, i identifikuar si K. G., 17 vjeç është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, policia ka shpallur në kërkim autorin./ Opinion.al

Pas