Kronikë

Emri/ 37-vjeçari vret me thikë bashkëjetuesen në ElbasanBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:12 - 30/07/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Elbasan. 37-vjeçari Ramis Mici ka vrarë me thikë bashkëjetuesen e tij në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Skenderbej” të qytetit. Mici ka qëlluar me thikë bashkëjetuesen e tij Etlira Elezi e cila nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende, ndërsa policia po punon për kapjen e autorit. Etlira Elezi kishte gjashtë vite që bashkëjetonte me Micin. Ata kishin një shtëpi me qira në lagjen “Skënderbej”. Ajo ishte nga qyteti i Belshit, dhe kryesisht të dy ishin pa punë të qëndrueshme.

Pas