Politikë

Emrat/ Kryemadhi iu jep porositë kandidatëve për deputetë të LSI në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:08 - 08/02/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me kandidatët për deputetë të kësaj force politike në qarkun e Tiranës.

Sipas “Abc News”, në takim ishin të pranishëm Petrit Vasili, Edmond Haxhinasto, Kjalda Gjosha, Erisa Xhixho dhe Përparim Spahiu.

Po ashtu, Kryemadhi iu ka dhënë dhe porositë se si të besuarit e saj do të drejtojnë fushatën në kryeqytet./ Opinion.al

Pas