Aktualitet

EMRAT/ Aksioni i RENEA-s në Nikël, cilat janë banesat që u kontrolluan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:04 - 22/01/21 |
Semiljana Azizi

Një aksion blic i forcave RENEA është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në zonën e Niklës në Krujë.

Sikurse bëhet me dije, aksioni ka konsistuar në kontrolle të kryera në banesat e Durim Bamit dhe Bedri Hakës, teksa nuk  është gjenduar asnjë provë. Personat e sipër përmendur janë me rekorde kriminale të mëhershme.
Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për News 24, se aksioni i cili ka zgjatur disa orë, është kryer me vendim gjykate./Opinion.al

Pas