Bota

Emmanuel Macron infektohet me COVID-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:49 - 17/12/20 |
Opi Nion

Presidenti francez Emmanuel Macron ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmi është bërë me dije nga presidenca franceze, ku kanë njoftuar se Macron është izoluar dhe po merr shërbimet e nevojshme mjekësore.

Macron ka shfaqur simptoma të lehta dhe do të qëndrojë i izoluar për shtatë ditë, ndërsa punën do e vijojë nga jashtë zyrave presidenciale./ Opinion.al

Pas