InstaBIZ

Emina Cunmulaj publikon foton e parë shtatzënëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 16/10/15 |
root

Jemi mësuar ta shohim super të dobët dhe elegante, me format perfekte që e karakterizojnë. Por modelja shqiptare, Emina Cunmulaj u ka treguar fansave të saj foton e parë si grua shtatzënë. Modelja pret fëmijën e saj të parë dhe fansat i kanë uruar shtatzëni të mbarë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas