InstaBIZ

Emina Cunmulaj merr Ferrari të riBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:54 - 06/10/15 |
root

Nuk ka shumë kohë që ka mbërritur në vendlindjen e saj dhe po i shijo shumë këto ditë. Madje nga Malësia e Tuzit, nëna më e re. Emina Cunmalaj na prezanton edhe makinën e saj të re. “Ferrari im i ri” shkruan Emina në dixhiturën e kësaj fotoje. Mbi këtë traktor të vendlindjes ajo duket shumë bukur.

12088469_10153693971978928_7844069913841568692_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas