Kronikë

Emiljano Shullazi lë qelinë, RENEA e shoqëron për në…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:13 - 23/02/22 |
Opi Nion

Emiljano Shullazi ka lënë qelinë e burgut 313 dhe është shoqëruar nga RENEA drejt QSUT.

Mësohet se Shullazi do të kryej një vizitë të planifikuar nga mjekët. Pas përfundimit të vizitës, po në masa sigurie Shullazi do të rikthehet përsëri në burg.

Nuk dihet ende se nga çfarë sëmundje vuan Shullazi, për të cilën autoritet janë detyruar për ta transportuar në spital./Opinion.al

Pas