InstaBIZ

Elvana Gjata publikon sot 7 këngë të rejaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:12 - 16/04/21 |
Opi Nion

Këngëtarja Elvana Gjata do të publikojë ditën e sotme plotë shtatë këngë, në një mini-album të titulluar “Çelu”.

Ky mini-album do të përmbajë shtatë këngë të reja, të cilat tashmë veçse janë të publikuara në rrjetin “Spotify”.

Bëhet me dije se projektet janë të zhanrit baladë dhe tërësisht larg komercializmit.

“A po vjen”, “Drandofilat”, “Jeta ime”, “Vendi im”, “Kur jemi dasht”, “Kunadhe” e “Mos u ngut” do të vijnë të gjitha edhe të vizuelizuara në kanalin e këngëtares në Youtube.

Prej kohësh nuk e kemi parë këngëtaren të vij me produksione të reja apo edhe të ketë shfaqje publike, e siç duket paska ardhur momenti./Opinion.al

Pas