InstaBIZ

Eliza Dushku, e lumtur për martesën gay të vëllait


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:10 - 08/09/15 |
root

Vëllai i aktores me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, Nate Dushku është kurorëzuar në martesë. Lajmin e ka bërë të ditur vet aktorja në profilin e saj në Instagram, ku shprehet shumë e lumtur. “Është zyrtare, z. Dushku dhe z. Lourie”, shkruan Eliza. Ajo ka thënë gjithashtu se është shumë e lumtur për këtë martesë mes ciftit.  Ashtu si motra e tij edhe Nate Dushku ka patur një sërë rolesh në kinematografi, ndërsa partneri i tij nuk është personazh publik. Edhe ne i urojmë jetë të lumtur çiftit të ri.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas