Kryesore

Eleminatoret e Botërorit 2022, cilët janë futbollistët e zgjedhur nga Reja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:45 - 28/08/21 |
Opi Nion

Bëhet publike lista e lojëtarëve me të cilët trajneri Edoardo Reja do të shkojë në 3 ndeshjet e elemintatoreve të Botërorit 2022 kundër Polonisë, Hungarisë dhe San Marinos.

Sikurse shihet në listën e publikuar nga faqja e FSHF në portë është sërish Etrit Berisha, por edhe Strakosha e Gentian Selamni, ndërsa në sulm veç Cikalleshtit dhe Balajt shihen edhe Armando Broja, Ernest Muçi, Rei Manaj dhe Myrto Uzuni.

Më poshtë lista e plotë

Pas