Kronikë

Elbasan/Vajza drejtuese e motorit aksidenton biçiklistin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:51 - 14/01/22 |
Opi Nion

Një 33-vjeçar që lëvizte me biçikletë është aksidentuar nga një motor që drejtohej nga një 32-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në lagjen “Emin Matraxhiu” në Elbasan, ndërsa mësohet se personi i aksidentuar është jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 14.01.2022, rreth orës 19: 20, në lagjen Emin Matraxhiu, motomjeti me drejtues shtetasen I. E., 32 vjeçe, ka aksidentuar biçikletistin, shtetasin K. S., 33 vjeç.

Për pasojë është dëmtuar shtetasi  K. S., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia. /Opinion.al

Pas