Kronikë

Elbasan/ Rrëzohet nga shkallët e lokalit gjatë konfliktit, plagoset 41-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:10 - 05/12/21 |
Opi Nion

Një 41-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një konflikti në lagjen “Vullnetari” në Elbasan.

Policia sqaron se i plagosuri është identifikuar me inicialet A.Q. 41-vjeçari në gjatë konfliktit është rrëzuar nga shkallët e një lokali dhe është dëmtuar në kokë.

Ai është transportuar drejt spitalit të traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Ndërkohë,  autoritetet kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po kontrollojnë zonën me qëllim kapjen e autorit, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe  identifkimin e autorit.

Pas