Kronikë

Elbasan/ Makina përplas për vdekje këmbësoren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:59 - 12/10/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje në një 20-vjeçare. Sipas informacioneve, makina tip “Golfdrejtohej nga Gentian Haskurti.

Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit./ Opinion.al

Pas