Kronikë

Elbasan, makina përplas 15-vjeçarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:36 - 01/01/22 |
Opi Nion

Një 15-vjeçar është përplasur nga një automjet në fshatin Mollas. Policia njofton se i riu është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 01.01.2022, në rrugën Gostimë-Mollas, fshati Mollas, mjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin K. Z., 46 vjeç, banues në Tiranë, ka aksidentuar shtetasin e mitur K. H., 15 vjeç, banues në fshatin Mollas, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas