Aktualitet

Elbasan/Kontrolle të befasishme të policisë, shoqërohen disa persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:02 - 02/01/22 |
Opi Nion

Kontrolle të befasishme janë kryer këtë mbrëmje nga policia e Elbasanit të disa lokale dhe ambiente të qytetit, që mendohet se frekuentohen nga persona me precedente penalë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se janë të paktën 6 persona të shoqëruar, por nuk dihet nëse kontrollet kanë patur një fokus të caktuar.

Një numër i madh efektivësh të forcave “Shqiponja” janë përfshirë në operacionin që vijon të zhvillohet në qytet./Opinion.al

Pas