Aktualitet

El Clasico, a do të jetë Messi në fushë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 20/11/15 |
b.f

Lionel Messi me shumë gjasa do të jetë në fushë në përballjen e shpejtë të Barcelonës me rivalët historikë të Real Madrid. Lajmi i mirë vjen nga trajneri i Barcelonës Luis Henrique i tha se “Pritjet janë pozitive. Messi është rikuperuar dhe ka punuar në dinamikën e grupit.

Pa dyshim se ai nuk është në 100 për qind, por me rëndësi është se është rikuperuar.” Henrique shtoi se “Kam biseduar me Messin të shtunën po ashtu do të bisedojmë për të vendosur nëse do të luajë ose jo. Lajmi i madh është se është rikuperuar

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas