Kronikë

Ekzekutohet me armë zjarri 54-vjeçari në Tepelenë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:08 - 01/06/21 |
Opi Nion

Një person është ekzekutuar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qendër të Tepelenës.

Mësohet se viktima është Çajup Selimi, 54 vjeç. Selimi u dërgua menjëherë në spital, por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Po ashtu, shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli, teksa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve./Opinion.al

Pas