Bota

Ekzekutohet me armë aktori i njohur amerikan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 02/11/20 |
Opi Nion

Është ekzekutuar me armë zjarri aktori i njohur amerikan, Eddie Hassell.

Mësohet se aktori është qëlluar për vdekje në Teksas, teksa ishte duke dalë nga apartamenti i  së dashurës së tij.

Mësohet se 30-vjeçari humbi jetën në spital. Sipas të dhënave paraprake mendohet se Hassell u qëllua gjatë një tentative për grabitjen e makinës, por policia po heton dhe pista të tjera.

30-vjeçar është i njohur për rolin e tij në filmin e nominuar për çmimin Oscar në 2010, “The Kids Are All Right” . Eddie Hassell mbahet mend dhe për rolet e tij në serialin “Surface” dhe atë në filmin biografik për themeluesin e Apple, Steve Jobs./ Opinion.al

Pas