Aktualitet

Ekskluzive Video-dëshmia /Cilat ishin emrat e doganierëve kontrabandistë që Crown Agents i çoi Ramës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:26 - 11/11/15 |
b.f

 

Në video-dëshminë e shtatë dhe të fundit, Ilir Çela, ish-inspektor  i Antikontrabandës, në  Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave, tregon se si Crown Agents i kanë bërë kryeministrit Rama një raport për punën  e përditshmëe dhe në kër raport i kanë  vendosur edhe emrat e doganierëve dhe personat që janë të implikuar në kontrabandë.

https://www.youtube.com/watch?v=LSGIlLgrdbY

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas