Kronikë

Efektivi i policisë përplas me makinë një 3-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 25/11/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar këtë të enjte në Durrës, ku një punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13  të qytetit bregdetar. I mituri ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.

Pas