-U tha në Opinion

Edi Rama sot në “Opinion” përballë gazetarit Blendi FevziuBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:07 - 22/09/22 |
Opi Nion

I ftuar në emisionin “Opinion” mbrëmjen e sotme do të jetë kryeministri i vendit Edi Rama. Rama do të jetë në një intervistë me gazetarin Blendi Fevziu nga Nju Yorku, ku ndodhet në kuadër të sesionit të 77- të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Kreu i qeverisë do të pyetet për aktualitetin politik, raportet me opozitën si dhe raportet me aleatët.

Ndër të tjera Rama do të pyetet mbi sulmet kibernetike, situatën me krimin në vend dhe çështje të tjera të nxehta të aktualitetit.

Për më shumë ndiqni sot “Opinion” në orën 21:00./Opinion.al

Pas