Kronikë

E zë pompa e betonit, humb jetën punëtori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:22 - 25/09/20 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme fshatin Dorëz në Librazhd.

Një punëtor ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga pompa e betonit.

Ndërkohë,  grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Njoftimi

Rreth orës 12:00,  në fshatin Dorëz, Librazhd, shtetasi K.K.,duke punuar në banesën e shtetasit H.H., e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndëruar jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas