Rajoni

Vrasje e trefishtë, burri vret gruan, nusen e djalit dhe veten


               Publikuar në : 15:07 - 22/04/19 |
el ida

Një ngarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Sipas raportimeve të para të policisë bëhet fjalë për një vrasje të trefishtë, ndërsa mediat kosovare raportojnë se kryefamiljari me iniciale H.K ka vrarë gruan, nuset e të birit dhe më pas edhe veten.

Aktualisht policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave e plota të ngjarjes./Opinion.al

 

 

Pas