InstaBIZ

E sapo publikuar, Bujar Qamili dhe Luana Vjollca sjellin bashkëpuniminBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:12 - 08/06/18 |
b.f

Pak minuta më parë është publikuar kënga e Bujar Qamilit me Luana Vjollcës, një ripunim i këngës së njohur ‘Mi dhe flakë mallit tim’, e kënduar përpara disa vitesh nga Bujar Qamili.

Luana është shfaqur shumë ndryshe këtë herë dhe ka guxuar duke provuar të këndojë edhe këngë të këtij zhanri.

Në një klip të mbushur plotë me ngjyra, Luana ka shkëlqyer me pamjen e saj super seksi dhe sigurisht shihet që zëri i saj dhe i Bujar Qamilit ndërthuren mjaft mirë. Me siguri kënga e tyre do të kthehet në hitin e verës.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

 

Pas