Aktualitet

E rëndë/Babai qëllon me armë djalin 15 vjeçar 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:19 - 30/11/15 |
b.f

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Pojan të Korçës, ku babai në gjendje të dehur ka plgosur me armë zjarri djalin e tij, pas një grindjeje familjare.

I riu është goditur në pjesën e këmbës dhe gjendet në spitalin e Korçës, ndërsa i ati, Romeo Nako është ndaluar nga policia.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas