Kronikë

E rëndë tek Gjiri i Lalëzit, mbytet 26-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:44 - 25/08/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në plazhin e Gjirit të Lalëzit.

Sikurse njofton policia, një 26-vjeçar është mbytur duke u larë në det. I riu është identifikuar si shtetasi Z.T., banues në Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Pas