InstaBIZ

E përbashkëta e të gjithë pjesëtarëve të familjes mbretërore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:04 - 10/07/19 |
xhu lia

Familja mbretërore në Britani është nga më të komentuarat dhe gjithnjë në qendër të vëmendjes mediatike.

Ata janë shumë të lidhur me ruajtjen e traditës apo me punë të ndryshme bamirësie.

Por veç aktiviteteve të ndryshme që secili prej tyre bën duket se është diçka, një pasion që i bashkon të gjithë. Të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore janë të lidhur me kafshët e sidomos me qentë.

Sipas “The Sun” dukesha Meghan Markle po mendon të marrë një qen shpëtimi për të voglin e saj, në mënyrë që ai të jetë gjithnjë i sigurt pranë një miku shumë besnik.

Harry dhe Meghan kanë dy qen në shtëpi dhe duan që edhe Archie të ketë qenin e tij./Opinion.al/

Pas