InstaBIZ

E pabesueshme, Rona heq rrastat shikoni si duket me flokë të shkurtërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:06 - 28/04/16 |
root

E pabesueshme por e vërtetë, Rona Nishliu ka prerë rrastat që mbante prej më shumë se 13 vitesh. Tashmë këngëtarja kosovare shfaqet me një look të ri, krejt ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim.

Rastat e bënin Ronën të dukej unike dhe shumë e veçantë.

13102697_10153396846967447_1775487682731700795_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas