Kronikë

E moshuara hidhet nga kati i tretë dhe vdes,e sëmurë e jetonte e vetme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 04/07/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditn e sotme në Fier, ku një e moshuar i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i tretë i banesës që jetonte.

Lajmi është konfirmuar nga policia teksa mësohet se e moshurara që ka ndërmarrë aktin e rëndë është identifikuar si 74-vjeçarja F. K. Ajo jetonte e vetme, vuante nga depresioni dhe ishte e sëmurë, ku së fundit kishte bërë dhe një operacion.

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 06:30, në lagjen “8 Shkurti”, Fier, dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte, shtetasja F. K., 74 vjeçe, e cila për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Pas