Aktualitet

“E lehtë të mbush sallat”, memet më pikante për Lulzim Bashën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:54 - 22/10/21 |
Opi Nion

Kryetari i PD Lulzim Basha është këto ditë edhe në qendër të faqeve që prodhojnë meme në rrjetet sociale.

Deklaratat e tij të fundit lidhur me faktin se mbështetet nga 95% e anëtarësisë së partisë apo se e ka shumë të lehtë të mbushë sallat, por nuk dëshiron të lërë në inferioritet Dr. Berishën, kanë frymëzuar krijuesit e memeve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Një tjetër argument që është marr për memet ka qenë dhe fakti që në krye të PD –së së Fierit është komanduar një person që ka patur probleme me drejtësinë në të shkuarën, ndërkohë që edhe deklarata e tij se vjen nga Hotët, ka patur një tjetër reagim.

Pas