Aktualitet

PS zyrtarizon “jo” ndaj propozimeve të Kokëdhimes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:55 - 24/10/15 |
b.f

TIRANË – 6 koordinatoret e PS-së, Gramoz Ruci dhe kryesocialisti Edi Rama janë mbledhur sërish sot (e shtunë). Takimi që u zhvillua në selinë e PS, kishte për qëllim të përcaktojë detajet e zhvillimit të Kongresit. Burimet bëjnë të ditur se nuk është diskutuar apo përfshire idea e Kokëdhimes për shtyrjen e Kongresit. Takimi sapo ka përfunduar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas