Kronikë

E fundit/ Gardisti vret bashkëshorten në Tiranë


               Publikuar në : 08:52 - 12/02/19 |
b.f

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Allias” në Tiranë.

Alket Arapi i punësuar si gardist ka vrarë bashkëshorten e tij E.S, me armën e shërbimit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 6.00 të mëngjesit.

Arapi është arrestuar menjëherë nga policia dhe nuk ka bërë rezistencë. Dl

Pas