Aktualitet

E fundit/ Furgoni me pasagjerë ra në liqen pa hyrë në tunelin e ShkopetitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:14 - 30/04/16 |
b.f

Janë ende të paqarta rrethanat e rrëzimit të futgonit me pasagjerë në liqenin e Shkopetit. Sipas burimeve që ka siguruar Opinion.al ngjarja ka ndodhur në hyrje të tunelit të Shkopetit, në një kthesë të fortë, ndërkohë që nuk dihet ende numri i personave që kanë qenë në fugon, edhe pse ky është një orar i zakonshëm i lëvizjes së pasagjerëve drejt rretheve përkatëse. Në vendngjarje kanë shkur edhe efektivë të policisë së Kurbinit dhe të Lezhës, çka tregon për përmasat e kësj ngjarje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas