Aktualitet

E fundit/ Fugoni me pasagjerë bie në liqenin e Shkopetit, ka viktimaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:56 - 30/04/16 |
b.f

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Tiranë-Peshkopi. Një furgon me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në liqenin e Shkopetit pranë Ulzës. Në vendngjarje kanë shkuar autoambulanca të shumta dhe mjete të policisë. Opinion.al do ju informojë në kohë reale për këtë ngjarje.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas