Aktualitet

E fundit/ Aksidenti në Liqenin e Shkopetit,rëndohet bilanci i të lënduarveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:48 - 30/04/16 |
b.f

Vazhdon ende të mbulohet nga mjegullnaja aksidenti i para një orë në hyrje të Tunelit të Shkopetit, ku thuhet se një mjet tip fugon që transportonte pasagjerë, ka rënë në liqen. Raportimet më të fundit nga vendngjarja thonë se kemi të bëjmë me një mjet tip Benz dhe jo një fugon pasagjerësh, edhe pse kjo gjë mbetet ende për tu vërtetuar. Nga raportimet e deritanishme mësohet se nga ky aksident kanë mbetur të vdekur 2 persona dhe janë plagosur tre të tjerë, të cilët janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe janë transporuar me urgjencë në spitalin e Laçit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas