InstaBIZ

E dogji dhe Sinani shaminë e beqarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:21 - 31/08/15 |
root

Dasma e këngëtarit shqiptar, Sinan Hoxha ka qenë eventi më i përfolur i ditëve të fundit në mediat rozë por edhe në rrjetet sociale. Kemi parë shumë foto të ciftit më të ri, Andrra dhe Sinan, kemi parë të qarkullojnë fotografi të ndryshme vipash, por nuk kishim parë asnjëherë momentin kur këngëtari i ka dhënë fund beqarisë së tij. Mikesha e tij e ngushtë Rozana  ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto në të cilën shfaqet dhëndri Sinan Hoxha duke djegur shaminë e beqarit, traditë kjo e dasmave shqiptare. Sinani u lidh në martesë javën e kaluar me bukuroshen nga Kumanova, Andrra Destani dhe do të jetojnë momentalisht në Tiranë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas