InstaBIZ

E dashura e Bleros pozon nudoBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:15 - 25/09/15 |
root

Modelja Afrona Dika, e njohur tashmë si e dashura e Bleros, ka realizuar një set te ri fotografik. Bukuroshja shfaqet tejet joshëse dhe me disa ndryshime në look, në këtë set që ka realizuar në Zvicër. Por ajo cfare ka marre gjithe vemendjen eshte se modelja ka pozuar nudo me gjoksin mbuluar vetëm me duar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas