Kronikë

Dyshohet se ishte i dehur, bie nga kati i dytë i ndërtesës, vdes burri në DurrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:46 - 04/07/22 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i dytë i një ndërtesë në lagjen nr.17 në Durrës.

Sipas policisë, dyshohet se nën efektin e alkoolit, ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi M. D., 70 vjeç.

Mësohet se 70-vjeçari ka humbur jetën në spital, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Rreth orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës, dyshohet se nën efektin e alkoolit, ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi M. D., 70 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas