InstaBIZ

Dyshohej se vajzat nuk flisnin, ylli ndërkombëtar uron kështu Kimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:04 - 22/10/18 |
el ida

Kim Kardashian po feston ditëlindjen e 38-të. Mes shumë urimesh që ylli televiziv ka marrë nga të afërmit e saj, nuk ka munguar Jennifer Lopez. Ajo nuk ka harruar të urojë miken e saj dhe pse së fundmi ato janë diskutuar shpesh për prishjen e marrëdhënieve me njëra tjetrën.

Jennifer ka publikuar disa selfie që dyshja kanë bërë bashkë.

Lopez ka shkruar: “Urime ditëlindja”, duke etiketuar Kimin. Kështu zërat që bukuroshet nuk flasin, do të mbyllen njëherë e mirë.

Pas