Aktualitet

Dy zona në Tiranë 7 orë pa drita, ja cilat janë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:53 - 29/06/21 |
Opi Nion

Dy zona në Tiranë nesër, (30 qershor) nuk do të kenë energji elektrike për gati 7 orë.

Njoftimi është bërë i ditur nga OSHEE, teksa nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale thekson se nuk do kenë energji elektrike rruga “Siri Kodra” dhe  rruga “Kosta Cekrezi”.

Energjia do të shkëputet nga ora 09:00-16:00 dhe shkak për këtë është bërë rikonstruksioni në disa kabina.

“Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 30 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Pjesërisht: rruga “Siri Kodra” dhe  rruga “Kosta Cekrezi”, njofton OSHEE./Opinion.al

Pas