Aktualitet

Dy nxënës gjimnazi kapen me pistoleta në orën e mësimitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:18 - 28/04/16 |
b.f

 

Dy nxënës të gjimnazit “Sami Frashëri” janë kapur me armë zjarri në orën e mësimit.

Pas njoftimeve, Policia ka ndërhyrë duke ushtruar kontroll në një klasë të gjimnazit, raporton panorama.

Pas kontrollit rezultoi se dy nxënës kishin pistoletë, edhe pse jashtë funksioni dhe pa fishekë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas