Bota

Dy avionë përplasen në Francë, raportohen viktima


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 10/10/20 |
Opi Nion

Dy avionë të vegjël janë përplasur në një qytet në Francën perëndimore.

Sipas informacioneve të para të bëra publike nga agjencia Sputnik, një avion turistësh dhe një avion tjetër I lehtë janë përplasur në qytetin Los.

Deri tani raportohen 5 viktima, tre prej të cilëve në avionin turistik./Opinion.al

Pas