Kronikë

Durrrës/Vetëvritet me armë gjahu 47-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:04 - 17/10/21 |
Opi Nion

Një 47-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij. Ngjarja ka ndodhur në Manzë të Durrësit, ndërsa dyshimet e para  flasin për një vetvrasje me arrmë zjarri. “Me datë 17.10.2021, rreth orës 09:10, në fshatin Radë, Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit”, njofton policia./Opinion.al

Pas