Aktualitet

Durrrës/ Gjendet i pajetë 35-vjeçari, çfarë dyshohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:53 - 26/11/20 |
Opi Nion

Një 35-vjeçar në qytetin e Durrësit është gjendur i pajetë në banesën e tij.

Viktima i identifikuar me inicale S. A., ndërkohë autoritetet dyshojnë se i riu mund të jetë vetvrarë.

Nga kqyrja paraprake nuk është vënë re asnjë shenjë dhune apo dëmtim tjetër, ndërkohë që policia ka marrë si provë kryesore armën e zjarrit të gjendur pranë viktimës.

Mësohet se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe është duke punuar për zbardhje e plotë të shkaqeve.

Pas