Kronikë

Durrës/Sherr me thika mes të rinjve, plagosen dy vëllezër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:35 - 29/05/21 |
Opi Nion

Një konflikt mes disa personave në qytetin e Durrësit ka përfunduar me plagosjen e dy vëllezërve. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 13 në zonën e plazhit, ndërsa mësohet se njëri prej vëllezërve ndodhet në gjendje të rëndë.

Sipas raportimeve paraprake ata janë konfliktuar me persona të tjerë dhe janë plagosur me thikë. Vëllezërit kanë të dy inicialet A.H dhe janë të moshave 27 dhe 23 vjeç. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

 

 

Pas