Kronikë

Durrës/Po lëvizte në motor, 20-vjeçari përplaset nga kamionçina


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:08 - 21/11/21 |
Opi Nion

Një 20-vjeçar i cili udhëtonte në një motoçikletë është përplasur këtë mbrëmje nga një kamionçinë. Ngjarja ka ndodhur në Durrës, por fatmirësisht i riu është jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 21.11.2021, rreth orës 18:05, në rrugën ” Bajram Tusha”, mjeti tip kamionçinë me drejtues shtetasin S. G., 65 vjeç, ka përplasur shtetasin V. M., 20 vjeç që po lëviste me motomjetin e tij, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën“, thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas