Aktualitet

Durrës/Kaluan orën policore,2të rinjtë sherr e grushte me efektivët(VIDEO)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:31 - 17/09/21 |
Opi Nion

Një konflikt mes efektivëve të policisë dhe disa të rinjve është regjistruar në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një lokal në lagjen 11 të qytetit bregdetar, ku të rinjtë nuk kanë respektuar orën policore deri në 23:00 dhe policia ka nisur t’i shoqërojë.

Sikurse shfaqen në pamje ky fakt ka sjellë kundërshti nga të rinjtë të cilët u konfliktuan fizikisht me policët.

Fillimisht policia ndalon një prej tyre, teksa një tjetër që shihet duke ngrënë në fast-food çohet nga tavolina për t’i ardhur në ndihmë.

Pas