Aktualitet

Durrës/I vuri flakën mbeturinave, 52-vjeçari djeg shtëpinë e fqinjit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:21 - 25/09/21 |
Opi Nion

Një 52-vjeçar në Durrës është arrestuar nga policia pasi një ditë më parë teksa po digjte mbeturina në oborrin e shtëpisë së tij, zjarri i doli nga kontrolli dhe dogji banesën e fqinjit me iniciale I.Q.

Në pranga ka rënë J.M. 52 vjeç banues në Kullë të Durrësit. Ai akuzohet për shkatërrim të pronës me zjarr.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme. 

Pas